Skorzystaj z naszej szerokiej oferty!

Gwarantujemy profesjonalne i unikalne efekty pracy, dopasowane do Twoich potrzeb!
bezpłatna wycena

Aplikacje facebookowe

miliony odbiorców, zero kosztów

Nowoczesne, ciągle ewoluujące sposoby na przekazywanie informacji na temat oferowanego przez Państwa produktu, usługi czy też samej firmy to nasza specjalność. Ka-Design wie jak w pełni wykorzystywać okazje, jakie dostarcza nam ciągle zmieniający się i przynoszący nowe rozwiązania rynek internetowy.

Rozwijamy się wraz z rozwojem samego internetu, czego przykładem są chociażby nasze działania związane z portalem społecznościowym Facebook, z którego tylko w naszym kraju korzysta kilka milionów odbiorców. Dotrzyj do nich wraz z Ka-Design.

Integracja z zewnętrznymi serwisami

co dwie głowy, to nie jedna

Połączenie prowadzonego przez Państwa serwisu internetowego z kontem na Facebooku to doskonały sposób na dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców. W ten sposób zyskujemy kolejne pole do popisu, miejsce, w którym możemy się pokazać, promować swoją ofertę, szukać nowych klientów.

Facebook będzie równolegle do Państwa serwisu internetowego pracował na markę firmy, pomagał w przekazywaniu informacji, w kontakcie z potencjalnymi odbiorcami. Ka-Design zadba o to, by także w tej dziedzinie Państwa firma wyprzedzała konkurencję nie o krok, a przynajmniej o kilka.

Facebookowe społeczeństwo

bądź ręką, która wywoła lawinę

Nic nie cieszy tak jak widok wzrastającej popularności naszego serwisu. Zdajemy sobie sprawę, że najtrudniej jest ruszyć z miejsca, ale Ka-Design dzięki swemu doświadczeniu i nietuzinkowym pomysłom sprawi, że i ten etap nie będzie dla naszych klientów żadnym wyzwaniem.

Dzięki nam wokół Państwa serwisu utworzy się prawdziwa społeczność, która będzie żyć kolejnymi pomysłami, komentować najbardziej ją interesujące wydarzenia i co najważniejsze przyciągać kolejnych użytkowników, których liczba rozrośnie się we wręcz lawinowym tempie.

Sondaże

prosty sposób na skomplikowane badania

Dzięki wykorzystaniu tej opcji oferowanej przez Facebook w prosty sposób można uzyskać nie tylko dostęp do podstawowych danych naszych potencjalnych klientów, co później można wykorzystać w opracowaniu odpowiedniej oferty dla nich, ale także dowiedzieć się jakie oczekiwania mają wobec nas osoby odwiedzające nasze konto.

Ka-Design wie jak w szybki, miły i przyjemny sposób przeprowadzić badanie, tak by wyniki czarno na białym pokazywały, w którą stronę należy dalej podążać. Rezultaty takich pomiarów mogą być na wagę złota dla Państwa firmy, a co najważniejsze nie niosą za sobą żadnych kosztów.

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

Co ostatnio wykonaliśmy?
 • ptps www.ptps.pila.pl

  Oficjalna strona internetowa Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej z Piły.

 • Moving comfort www.movingcomfort.com.pl

  Realizacja Strony wraz ze Sklepem Internetowym Moving Comfort, jednej z największych na świecie marki odzieży sportowej dla pań!

 • miziole www.futsal.pila.pl

  Wykonanie profesjonalnej Strony Internetowej z obsługą CMS dla klubu KS Futsal Piła.

 • e-legowisko www.e-legowisko.pl

  Legowisko dla każdego czworonoga - zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę Sklep Internetowy.

 • drukarnia dekoracji www.drukarniadekoracji.pl

  Strona internetowa drukarnii Kameleon z możliwością zamawiania wydruków on-line.

 • projuicers www.projuicers.pl

  Sklep internetowy ProJuicers zajmujący się sprzedażą wyciskarek do warzyw i owoców.