Skorzystaj z naszej szerokiej oferty!

Gwarantujemy profesjonalne i unikalne efekty pracy, dopasowane do Twoich potrzeb!
bezpłatna wycena

DTP

projekty do druku

Wizytówki, ulotki i foldery to zwyczajowo stosowane metody promocji własnej firmy, nawiązywania kontaktów i pozyskiwania nowych kontrahentów. Ich powszechność oznacza jednak także, że wiele z nich trafia po prostu do śmietnika, narażając firmy na spore koszty. Unikalne podejście do każdego projektu przez Ka-Design sprawi jednak, że obok Państwa materiałów nie sposób będzie przejść obojętnie.

Wizytówki

liczy się pierwsze wrażenie

Wizytówki to podstawowa forma komunikacji z przyszłymi partnerami biznesowymi. Podczas spotkań wymienia się ich dziesiątki, a przy bardziej intensywnych nawet setki, dlatego tak ważne jest, by akurat ta przekazana przez nas nie trafiła na samo dno ogromnego stosu innych tego typu.

Ka-Design wykonuje różnego rodzaju wizytówki: jednostronne, dwustronne czy też wizytówki-kalendarzyki. Dzięki temu wachlarzowi oraz profesjonalnemu wykonaniu już od pierwszego kontaktu zrobią Państwo wrażenie na osobach, na kontakcie z którymi Państwu zależy.

Ulotki

wyróżnij się w tłumie

Jest to obecnie najbardziej popularna forma reklamy, rozpowszechniania informacji o firmie oraz poszukiwania odbiorców. Bez względu na format ulotek mamy do dyspozycji odpowiednio dużo przestrzeni, by rozreklamować Państwa firmę.

Ulotka, podobnie jak wizytówki, musi się jednak wyróżniać w tłumie innych tego typu, tak by szybko nie trafiła do kosza, a wraz z nią zainwestowane przez Państwa pieniądze. Powinna ona zatem nie tylko zawierać najważniejsze informacje, ale także zachęcać do zapoznania się z zawartymi w nich informacjami. My wiemy jak to połączyć.

Foldery

każdy projekt jest inny

Różnorodność form, zastosowanych rozwiązań, barw czy uszlachetnianie papieru sprawiają, że każdy przygotowany przez nas folder reklamowy ma specyficzne dla siebie cechy, wyróżniając się już nie tylko na tle propozycji innych firm, ale i poszczególnych projektów przygotowanych przez nas.

Ka-Design do każdego zlecenia podchodzi bowiem indywidualnie, nie stosując żadnych szablonów, dzięki czemu drugiego takiego samego folderu na rynku nie znajdziecie. U nas liczy się każdy szczegół i każdy szczegół ma wyróżniać Państwa firmę na tle konkurencji. Tylko nastawienie na zwycięstwo w tym wyścigu może przynieść w nim sukces.

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

Co ostatnio wykonaliśmy?
 • ptps www.ptps.pila.pl

  Oficjalna strona internetowa Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej z Piły.

 • Moving comfort www.movingcomfort.com.pl

  Realizacja Strony wraz ze Sklepem Internetowym Moving Comfort, jednej z największych na świecie marki odzieży sportowej dla pań!

 • miziole www.futsal.pila.pl

  Wykonanie profesjonalnej Strony Internetowej z obsługą CMS dla klubu KS Futsal Piła.

 • e-legowisko www.e-legowisko.pl

  Legowisko dla każdego czworonoga - zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę Sklep Internetowy.

 • drukarnia dekoracji www.drukarniadekoracji.pl

  Strona internetowa drukarnii Kameleon z możliwością zamawiania wydruków on-line.

 • projuicers www.projuicers.pl

  Sklep internetowy ProJuicers zajmujący się sprzedażą wyciskarek do warzyw i owoców.