Skorzystaj z naszej szerokiej oferty!

Gwarantujemy profesjonalne i unikalne efekty pracy, dopasowane do Twoich potrzeb!
bezpłatna wycena

Grafika

przyciągaj od pierwszego kontaktu

Strona graficzna często mówi wiele o firmie, przyciągając lub odrzucając potencjalnych klientów. Jest ona formą pierwszego kontaktu z odbiorcami, z czego zdajemy sobie sprawę tworząc nasze projekty. Zawsze stoją one na najwyższym poziomie, ciesząc naszych zleceniodawców funkcjonalnością, przejrzystością i unikalnymi efektami.

Layouty

spraw, by klient chciał do Ciebie wracać

Projektowane przez nas strony internetowe charakteryzują się dużą przejrzystością oraz łatwością obsługi przez ich użytkowników, czyli potencjalnych klientów Państwa firmy. Jaki bowiem byłby użytek z pięknie zaprojektowanej strony, gdyby korzystający z niej przy pierwszym kontakcie gubili się w gąszczu przedstawionych tam informacji, a do wyszukiwania niezbędnych im danych potrzebowaliby specjalnego przewodnika?

Ka-Design z myślą o każdym użytkowniku sieci projektuje strony na jasnych zasadach. Najważniejszymi kryteriami są ich przejrzystość i łatwość obsługi. Po odwiedzeniu takiego serwisu chce się do niego wrócić po raz kolejny i właśnie o to, a nie o zrażenie do siebie potencjalnego klienta już przy pierwszej wizycie, przecież chodzi.

Logotypy

stwórzmy coś z niczego

Projektowanie logo to sztuka wymagająca niezwykłej wprawy, wyczucia i doświadczenia. Połączyć znak graficzny firmy z najważniejszymi informacjami o niej, odpowiednimi kształtami oraz barwami teoretycznie umiałby każdy. Nie każdy wie jednak jak zrobić to w sposób profesjonalny, tak by efektem finalnym zachwycać. To właśnie odróżnia rzemieślników jakich na rynku jest wielu od prawdziwych artystów.

Właśnie profesjonalne podejście do tej kwestii wyróżnia Ka-Design na tle konkurencji. My wiemy, jakie miejsce jest odpowiednie dla danego elementu, gdzie dodać szczyptę kreatywności, a gdzie zostawić miejsce na odrobinę prostszych form. Dopiero połączenie z wyczuciem wszystkich elementów w całość daje efekt, którego nie powstydziliby się najlepsi. Przekonaj się sam!

Projektowanie interfejsów

skup się na tym co najistotniejsze

Projektując interface należy przede wszystkim zadać sobie kluczowe pytania: do kogo chcemy trafić z informacją o naszym produkcie, w jaki sposób dotrzeć do wskazanej grupy docelowej, a na końcu jak przekonać ją do swojej oferty kosztem konkurencji?

Ka-Design odpowiedzi na wszystkie z tych pytań otrzymuje podczas rozpoznania potrzeb naszych klientów, dzięki czemu dokładnie wiemy, w którą stronę podążać z projektem oraz jaki efekt chcemy osiągnąć. To znacznie ułatwia pracę, a nasz klient dzięki temu oszczędza czas, nerwy oraz pieniądze.

Podczas procesu dbamy o każdy szczegół istotny dla naszego klienta. Dzięki oferowanej przez nas pomocy odrzucane są elementy mało ważne, dlatego później tworzymy spójną formę produktu końcowego, skupiając się jedynie na tym co najistotniejsze. Użytkowanie stworzonego przez nas interface'u to czysta przyjemność. Do korzystania z niego niepotrzebne są żadne instrukcje.

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

Co ostatnio wykonaliśmy?
 • ptps www.ptps.pila.pl

  Oficjalna strona internetowa Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej z Piły.

 • Moving comfort www.movingcomfort.com.pl

  Realizacja Strony wraz ze Sklepem Internetowym Moving Comfort, jednej z największych na świecie marki odzieży sportowej dla pań!

 • miziole www.futsal.pila.pl

  Wykonanie profesjonalnej Strony Internetowej z obsługą CMS dla klubu KS Futsal Piła.

 • e-legowisko www.e-legowisko.pl

  Legowisko dla każdego czworonoga - zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę Sklep Internetowy.

 • drukarnia dekoracji www.drukarniadekoracji.pl

  Strona internetowa drukarnii Kameleon z możliwością zamawiania wydruków on-line.

 • projuicers www.projuicers.pl

  Sklep internetowy ProJuicers zajmujący się sprzedażą wyciskarek do warzyw i owoców.