Skorzystaj z naszej szerokiej oferty!

Gwarantujemy profesjonalne i unikalne efekty pracy, dopasowane do Twoich potrzeb!
bezpłatna wycena

Identyfikacja wizualna

przybierz odpowiednie kolory

Jest to jedno z głównych narzędzi pozwalających budować pozycję firmy na rynku, wyróżnić ją na tle konkurencji czy promować jej wizerunek. Ka-Design stworzy spójną strategię, a poszczególne efekty wizualne będą komponować się w spójną całość ułatwiając identyfikację wizualną Państwa firmy.

logotypy

stwórzmy coś z niczego

Projektowanie logotypu to sztuka wymagająca niezwykłej wprawy, wyczucia i doświadczenia. Połączyć znak graficzny firmy z najważniejszymi informacjami o niej, odpowiednimi kształtami oraz barwami teoretycznie umiałby każdy. Nie każdy wie jednak jak zrobić to w sposób profesjonalny, tak by efektem finalnym zachwycać. To właśnie odróżnia rzemieślników jakich na rynku jest wielu od prawdziwych artystów.

Właśnie profesjonalne podejście do tej kwestii wyróżnia Ka-Design na tle konkurencji. My wiemy, jakie miejsce jest odpowiednie dla danego elementu, gdzie dodać szczyptę kreatywności, a gdzie zostawić miejsce na odrobinę prostszych form. Dopiero połączenie z wyczuciem wszystkich elementów w całość daje efekt, którego nie powstydziliby się najlepsi. Przekonaj się sam!

Odpowiednia kolorystyka

różne metody, te same barwy

Sposobów służących do wyróżnienia Państwa firmy w otoczeniu jest wiele, dlatego tak ważne jest, by już na starcie nie skazać się na porażkę poprzez nieodpowiednie dobranie charakterystycznych kolorów, które później będą kojarzyć się z daną marką.

Barwy te będą następnie wykorzystywane na wiele różnych sposobów, dlatego tak ważne jest by prezentowały się atrakcyjnie w każdej formie, sprawiając że wizerunek firmy będzie zapadał w pamięć potencjalnym odbiorcom. Ka-Design wie jakich kolorów użyć, tak by następnie całość równie atrakcyjnie prezentowała się na stronach internetowych, w folderach czy papeterii.

Dobór czcionek

koniec wieńczy dzieło

Użycie właściwej czcionki jest dopełnieniem procesu budowy atrakcyjnego wizerunku graficznego danej firmy. Musi ona komponować się ze znakami graficznym, logiem firmowym i wieloma innymi elementami, tak by całość cieszyła wzrok.

Tu nie można zdawać się na przypadek, łącząc w nieskończoność niepasujące do siebie elementy, w poszukiwaniu czegoś co zachwyci. Tu potrzeba ręki specjalisty, który w mgnieniu oka połączy wszystkie te szczegóły. Zgadnijcie, gdzie możecie go znaleźć? Oczywiście, że w Ka-Design!

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

Co ostatnio wykonaliśmy?
 • ptps www.ptps.pila.pl

  Oficjalna strona internetowa Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej z Piły.

 • Moving comfort www.movingcomfort.com.pl

  Realizacja Strony wraz ze Sklepem Internetowym Moving Comfort, jednej z największych na świecie marki odzieży sportowej dla pań!

 • miziole www.futsal.pila.pl

  Wykonanie profesjonalnej Strony Internetowej z obsługą CMS dla klubu KS Futsal Piła.

 • e-legowisko www.e-legowisko.pl

  Legowisko dla każdego czworonoga - zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę Sklep Internetowy.

 • drukarnia dekoracji www.drukarniadekoracji.pl

  Strona internetowa drukarnii Kameleon z możliwością zamawiania wydruków on-line.

 • projuicers www.projuicers.pl

  Sklep internetowy ProJuicers zajmujący się sprzedażą wyciskarek do warzyw i owoców.