Odwiedź nasze biuro

64-920 Piła, Al. Powstańców Wielkopolskich 174 ka-design

Ka-Design Agencja Interaktywna Sp. z o.o.

Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań
Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział IX Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000446619,
NIP: 764-266-39-64, REGON: 302318642

Dlaczego warto nam zaufać?

Ka Design to wiodąca firma w branży internetowej, zapewniająca najwyższą jakość zleconych nam projektów oraz szybki czas ich realizacji. Doskonale przygotowani i wykwalifikowani pracownicy, każdego ze swoich klientów przeprowadzą krok po kroku przez proces powstawania prawdziwych dzieł.

Otwarty umysł i pasja, która stała się naszą pracą, dlatego, że czerpiemy radość z tworzenia. Nasza elastyczność oraz zoptymalizowane koszty pracy, pozwalają nam w odróżnieniu od dużych sieciowych agencji, zaoferować produkty tańsze, bardziej przemyślane i dostosowane do indywidualnych potrzeb danej marki.

Jako Agencja Interaktywna opracowujemy i rozwijamy wspólnie z Państwem wizerunek Waszej firmy, zwracamy uwagę odbiorcy na Wasze usługi, oraz pomagamy Wam osiągnąć sukces.

Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług promujących ich w sieci - od projektu strony WWW, poprzez umieszczenie jej w Internecie, obsługę techniczną, aż po regularną aktualizację zawartości.

Dopełnieniem naszej oferty jest szeroko pojęta reklama. Polecamy Państwu usługi poligraficzne, reklamę wizualną oraz zewnętrzną jak szyldy czy banery.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza poniżej, odpowiemy gdy tylko odczytamy wiadomość.
acme