Skorzystaj z naszej szerokiej oferty!

Gwarantujemy profesjonalne i unikalne efekty pracy, dopasowane do Twoich potrzeb!
bezpłatna wycena

Pozycjonowanie

Bądź liderem od startu do mety

Nawet najlepsza oferta nie ma prawa osiągnąć sukcesu, jeśli nie zostanie w odpowiedni sposób rozreklamowana. Ka-Design stoczy za Ciebie walkę o klientów, w odpowiedni sposób pozycjonując Twoją stronę internetową. Dzięki temu zabiegowi potencjalni klienci najpierw trafią do Ciebie. Spraw razem z nami, by zostali tam na zawsze.

Optymalizacja kodu

oddaj sprawę w nasze ręce

To hasło, które zwykłemu użytkownikowi sieci mówi niewiele lub wręcz nic. Powierzenie tego zadania Ka-Design sprawi jednak, że naszemu klientowi pozostanie jedynie cieszenie się efektem końcowym, bez konieczności brania udziału w całym żmudnym procesie.

Dzięki naszym zabiegom poprawia się przede wszystkim szybkość interpretacji kodu przez przeglądarki internetowe, a to przekłada się następnie na wymierne efekty, czyli w tym przypadku na wyższe miejsce Państwa witryny w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie

konkurencja za Twoimi plecami

Pozycjonowanie to niezwykle ważny element funkcjonowania Państwa serwisu w internetowej rzeczywistości. Nawet najlepsza oferta może zostać niezauważona, jeśli w odpowiedni sposób nie wyróżni się jej na tle konkurencji, której przecież nie brakuje.

Ka-Design dzięki stosunkowo niedrogim zabiegom sprawi, że Państwa serwis w danej kategorii będzie liderem wyścigu o klienta. W pierwszej kolejności sprawdzi on Państwa ofertę, dopiero później przeglądając podobne serwisy. My wierzymy, że z naszą pomocą na pierwszej z wyszukanych stron pozostanie on już na zawsze i oferty konkurencji nie pozna nigdy.

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

Co ostatnio wykonaliśmy?
 • ptps www.ptps.pila.pl

  Oficjalna strona internetowa Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej z Piły.

 • Moving comfort www.movingcomfort.com.pl

  Realizacja Strony wraz ze Sklepem Internetowym Moving Comfort, jednej z największych na świecie marki odzieży sportowej dla pań!

 • miziole www.futsal.pila.pl

  Wykonanie profesjonalnej Strony Internetowej z obsługą CMS dla klubu KS Futsal Piła.

 • e-legowisko www.e-legowisko.pl

  Legowisko dla każdego czworonoga - zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę Sklep Internetowy.

 • drukarnia dekoracji www.drukarniadekoracji.pl

  Strona internetowa drukarnii Kameleon z możliwością zamawiania wydruków on-line.

 • projuicers www.projuicers.pl

  Sklep internetowy ProJuicers zajmujący się sprzedażą wyciskarek do warzyw i owoców.