Referencje

Sprawdź jakie opinie o nas mają nasi klienci i czy są zadowoleni ze współpracy z nami.
Zobacz porfolio!
referencje

Z Agencją Ka-Design współpracujemy od 3 lat, która wspiera Xtreme-Control w zakresie tworzenia materiałów reklamowych oraz strony www. W naszej współpracy szczególnie cenimy sobie zaangażowanie w powierzone zadania, terminowość oraz umiejętność działania w sytuacjach niestandardowych. Na podstawie dotychczas zdobytych doświadczeń stwierdzam, że Agencja Ka-design to godny zaufania partner biznesowy, którego z czystym sumieniem warto polecić wszystkim, zainteresowanym stworzeniem wizerunku własnej firmy oraz chęci zaistnienia jej w sieci.

Przemysław Dudojć, właściciel Xtreme-Control referencje
referencje
referencje

Jeśli zależy Ci, by Twoja strona internetowa była nieco inna niż wszystkie, ale jednocześnie w pełni funkcjonalna i zgodna z Twoimi oczekiwaniami, jeśli masz pomysł na stronę internetową i szukasz porządnego wykonawcy ze zmysłem plastycznym, który nada twym pomysłom ostateczny kształt – polecam kaDESIGN. Zadowolony klient, posiadacz stworzonego przez kaDESIGN sklepu internetowego.

Michał Drabikowski, Miziole.pl referencje
referencje
referencje

Jesteśmy już stałymi klientami Ka-Design. Uraczyła nas współpraca przede wszystkim ze względu na termin realizacji oraz bardzo konkurencyjne ceny. Dodatkowym atutem firmy jest to, iż pomysły są wdrażane natychmiast, a jeżeli jest brak pomysłu, można liczyć na profesjonalne doradztwo oraz fantastyczne projekty graficzne.

Logo S.C. referencje
referencje
referencje

W imieniu firmy ByShop składam serdeczne podziękowania dla całego Zespołu Ka-Design za zaprojektowanie i stworzenie naszej strony internetowej. Profesjonalne i terminowe wykonanie strony www, indywidualne podejście do klienta, a także fachowe doradztwo i dostarczanie rekomendacji w zakresie rozwiązań stosowanych przy kreacji stron internetowych – to tylko niektóre zalety współpracy z Zespołem Ka-Design. Opracowana dla nas strona spełnia wszystkie kryteria i cele przez nas wyznaczone, zyskała także w 100% uznanie wśród naszych klientów. Ogromne doświadczenie jakim się Państwo wykazaliście pozwoliło na uzyskanie wspaniałego efektu końcowego. Z całym przekonaniem polecam wszystkim pragnącym stworzyć stronę www szybko i na wysokim poziomie, współpracę z Zespołem Ka-Design.

Dominika Chruściel, właściciel ByShop.pl referencje
referencje
referencje

Niska cena, która wcale nie przeczy jakości w wykonaniu tej firmy. Szybka realizacja projektu, poprawki wykonane jak chciałem bez żadnych problemów oraz obeznanie w obecnych trendach grafiki w Ka-Design pozwoliło zrealizować projekt ku mojemu zadowoleniu. Jeśli kiedyś będę potrzebował pomocy to zgłoszę się znowu do tej firmy.

Krzysztof Dyrda, Geekystuff.pl referencje
referencje
referencje

Agencja Interaktywna Ka-Design sp. z o.o. z Piły, jako generalny twórca grafiki w sklepie internetowym pod adresem www.legaro.pl oraz wszelką inną pomocą w sprawnym jego działaniu - wyróżniła się wysokim stopniem profesjonalizmu, inwencji twórczej, dotrzymania terminu realizacji zlecenia oraz szczególnie zasługującym na uznanie, stałym i miłym kontaktem z nami jako klientem. Rekomendujemy spółkę Agnecja Interkatywna Ka-Design polecając ją potencjalnym klientom. Sami również zamierzamy stale korzystać z jej usług.

Dariusz Kraszewski, właściciel Legaro.pl referencje
referencje
referencje

Agencja Interaktywna Ka-Design doskonale trafiła w mój gust przy tworzeniu mojego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła sprawnie i rzeczowo. Ogromnie cierpliwi Panowie. Polecam!

Sylwia Zdanowicz, Drogeriakolorova.pl referencje
referencje
referencje

Niniejszym zaświadczam, iż firmie Ka-Design zlecono stworzenie szablonu strony wraz z wdrożeniem pod sklep internetowy partyshow.pl. Efektywna współpraca oraz rzetelność wykonanych usług dają gwarancję, że firma Ka-Design to wiarygodny partner. Wszystkie etapy pracy przebiegały sprawnie i terminowo, co pozwala mi zarekomendować firmę KA-DESIGN innym potencjalnym klientom. Panowie potrafią znakomicie oddać przekazaną słownie wizję i doskonale wpasują się w życzenia klienta.

Paweł Miszczak, właściciel partyshow.pl referencje
referencje
referencje

Zarząd klubu piłkarskiego Iskra Szydłowo niecały rok temu zamówił stronę internetową klubu www.iskraszydlowo.pl i nikt nie żaluje tej decyzji. Strona została zrobiona profesjonalnie, w terminie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Przez około pół roku w profesjonalny i fachowy sposób administrowali stronę zamieszczając relacje z meczy, wyniki, tabelę itp. Serdecznie polecamy agencję Ka-Design - każdy będzie zadowolony z wykonanej usługi.

W imieniu Zarządu klubu piłkarskiego Iskra Szydłowo - Jerzy Siwiec referencje
referencje
referencje

Firma Kozioł Invest Group Sp. z o.o. korzysta z usług internetowych świadczonych przez firmę Ka-Design od blisko dwóch lat. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta, szybkiemu reagowaniu na pojawiające się zdarzenia oraz wsparciu technicznemu na wysokim poziomie możemy w bezproblemowy sposób, z pełnym zadowoleniem korzystać z uruchomionych usług. Wszystkim zainteresowanym, z przyjemnością pragniemy polecić firmę Ka-Design jako profesjonalnego i kompetentnego partnera w zakresie usług internetowych, hostingu i tworzenia stron.

Kozioł Invest Group Sp. z o.o. referencje
referencje
referencje

Polecam Agencję KaDesign jako solidnego i rzetelnego wykonawcę. W czasie prac nad sklepem miałem z wykonawcą ciągły kontakt, który w ekspresowym tempie dokonywał zgłaszanych poprawek. Graficznie bardzo dobry dobór kolorów i przejrzystość wykonania. Profesjonalne wykonanie w krótkim czasie i za rozsądne pieniądze.

BabyBird referencje
referencje
referencje

Polecam Ka-Design, bardzo szybkie i profesjonalne podejście do tematu - wdrożenie indywidualnej grafiki pod prestashop, chęć pomocy nawet długo po realizacji projektu, terminowość i szybkość to ich zalety. Pozdrawiam Ka-design i zapraszm na zakupy!

Amsterdam Seeds referencje
referencje

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

Co ostatnio wykonaliśmy?
 • ptps www.ptps.pila.pl

  Oficjalna strona internetowa Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej z Piły.

 • Moving comfort www.movingcomfort.com.pl

  Realizacja Strony wraz ze Sklepem Internetowym Moving Comfort, jednej z największych na świecie marki odzieży sportowej dla pań!

 • miziole www.futsal.pila.pl

  Wykonanie profesjonalnej Strony Internetowej z obsługą CMS dla klubu KS Futsal Piła.

 • e-legowisko www.e-legowisko.pl

  Legowisko dla każdego czworonoga - zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę Sklep Internetowy.

 • drukarnia dekoracji www.drukarniadekoracji.pl

  Strona internetowa drukarnii Kameleon z możliwością zamawiania wydruków on-line.

 • projuicers www.projuicers.pl

  Sklep internetowy ProJuicers zajmujący się sprzedażą wyciskarek do warzyw i owoców.