Skorzystaj z naszej szerokiej oferty!

Gwarantujemy profesjonalne i unikalne efekty pracy, dopasowane do Twoich potrzeb!
bezpłatna wycena

Reklama zewnętrzna

pozwól się zauważyć!

Taka reklama przyciąga uwagę największej ilości osób. Jest bardzo istotnym elementem reklamy każdej firmy. Możemy ją zauważyć każdego dnia na ulicach w drodze na zakupy czy do pracy. Prezentowana na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach.

Banery

oszczędzaj dzięki najwyższej jakości

Banery reklamowe to obecnie podstawowe narzędzie wykorzystywane w ekspozycji wewnętrznej i zewnętrznej. Wystawienie ich na oddziaływanie warunków atmosferycznych sprawia jednak, że bardzo dużą wagę należy przykładać do jakości produktu.

Najwyższa, oferowana przez Ka-Design, gwarantuje że baner przez dłuższy czas będzie cieszył niezmienioną formą i barwami, a co za tym idzie nie trzeba będzie po pewnym czasie wymieniać go na nowy. Dzięki dbałości o jakość koszty utrzymania banera rozkładają się na znacznie dłuższy okres, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności w Państwa firmie.

Wydruki na folii

z Ka-Design od początku do końca

To kolejna forma reklamy, którą jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa od początku do końca. Także dzięki tej formie reklamy firma może wyjść do potencjalnych odbiorców, pokazać się im, zachęcić do współpracy.

Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt, wcielić w życie pomysły podsunięte przez Państwa, ale także dzięki nabytemu doświadczeniu zaproponować ewentualne rozwiązania. Wszystko po to, by efekt końcowy był pokrywał się z oczekiwaniami.

Reklama na samochodzie

zaprojektujemy reklame, która będzie przyciągać uwagę każdego użytkownika drogi

Oklejenie samochodu sprawia, że reklama Państwa firmy dotrzeć może w niemal każde miejsce, a co za tym idzie powiększa się grono potencjalnych odbiorców. Dodatkowo powierzchnia reklamowa jest dostępna za darmo, co sprawia że ta forma promowania firm staje się coraz bardziej popularna.

Ka-Design pomoże Państwu przejść przez wszystkie etapy tworzenia tej formy reklamy – od projektu, poprzez wykonanie, aż po oklejenie pojazdu.

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

Co ostatnio wykonaliśmy?
 • ptps www.ptps.pila.pl

  Oficjalna strona internetowa Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej z Piły.

 • Moving comfort www.movingcomfort.com.pl

  Realizacja Strony wraz ze Sklepem Internetowym Moving Comfort, jednej z największych na świecie marki odzieży sportowej dla pań!

 • miziole www.futsal.pila.pl

  Wykonanie profesjonalnej Strony Internetowej z obsługą CMS dla klubu KS Futsal Piła.

 • e-legowisko www.e-legowisko.pl

  Legowisko dla każdego czworonoga - zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę Sklep Internetowy.

 • drukarnia dekoracji www.drukarniadekoracji.pl

  Strona internetowa drukarnii Kameleon z możliwością zamawiania wydruków on-line.

 • projuicers www.projuicers.pl

  Sklep internetowy ProJuicers zajmujący się sprzedażą wyciskarek do warzyw i owoców.