Skorzystaj z naszej szerokiej oferty!

Gwarantujemy profesjonalne i unikalne efekty pracy, dopasowane do Twoich potrzeb!
bezpłatna wycena

Strony internetowe

idealnie dopasowane do potrzeb

Oferujemy wysoką jakość realizacji, a także najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Analizujemy zapotrzebowanie, projektujemy i realizujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Strony internetowe

innowacyjność w pakiecie z jakością

Firma Ka-Design zapewnia najwyższą jakość oraz innowacyjne rozwiązania realizowanych przez siebie projektów. Proces tworzenia stron internetowych jest złożony, jednak do każdego z jego etapów podchodzimy z równie wielkim zaangażowaniem, zdając sobie sprawę, że na końcowy sukces składają się detale.

Dbając o naszych klientów, ich czas oraz jakość usługi zapewniamy kompleksową obsługę – od dogłębnego rozpoznania potrzeb, poprzez wykonanie projektu, aż do osiągnięcia efektu finalnego, jakim jest gotowa strona internetowa, podczas tworzenia której stosujemy najnowsze dostępne na rynku rozwiązania. Powierzenie wykonania strony internetowej Ka-Design daje gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości!

Sklepy internetowe

pokonaj konkurencję już na starcie

Współpraca z Ka-Design to czysta przyjemność! Jesteśmy otwarci na pomysły przedstawione przez naszych klientów, jak również sami służymy radą. Dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zastosować niekonwencjonalne rozwiązania, które sprawią, że prowadzony przez Państwa sklep internetowy będzie wyróżniał się na tle innych tego typu, nie tracąc przy tym na swojej funkcjonalności.

Nie boimy się żadnych stawianych przed nami wyzwań, a nasze innowacyjne pomysły na wyróżnienie Państwa sklepu internetowego w sieci sprawią, że z marszu uzyska on przewagę nad konkurencją, której przecież w dzisiejszych czasach nie brakuje w niemal żadnej branży.

CMS

zaawansowane systemy dla każdego!

Na pozór tworzenie serwisu internetowego wymaga nie tylko znajomości tematyki, którą chcemy poruszać, ale także, co najbardziej przerażające dla osób wkraczających dopiero w ten świat, zaznajomienia się ze skomplikowanymi systemami, które niedoświadczonych mogą przyprawić o ból głowy.

Nic bardziej mylnego! Dzięki Ka-Design każdy będzie mógł prowadzić własną stronę internetową bez żadnego wysiłku. Oferujemy prosty interfejs użytkownika, podobny do najbardziej popularnych programów, dzięki któremu każdy bez większego wysiłku będzie mógł prowadzić w sieci swoją stronę internetową, indywidualnie uzupełniając treści czy rozbudowując serwis. Ka-Design zrobi za Ciebie pierwszy krok. W którą stronę podążysz dalej ze swoim projektem zależy już tylko od Ciebie!

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

Co ostatnio wykonaliśmy?
 • ptps www.ptps.pila.pl

  Oficjalna strona internetowa Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej z Piły.

 • Moving comfort www.movingcomfort.com.pl

  Realizacja Strony wraz ze Sklepem Internetowym Moving Comfort, jednej z największych na świecie marki odzieży sportowej dla pań!

 • miziole www.futsal.pila.pl

  Wykonanie profesjonalnej Strony Internetowej z obsługą CMS dla klubu KS Futsal Piła.

 • e-legowisko www.e-legowisko.pl

  Legowisko dla każdego czworonoga - zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę Sklep Internetowy.

 • drukarnia dekoracji www.drukarniadekoracji.pl

  Strona internetowa drukarnii Kameleon z możliwością zamawiania wydruków on-line.

 • projuicers www.projuicers.pl

  Sklep internetowy ProJuicers zajmujący się sprzedażą wyciskarek do warzyw i owoców.